O NAS

Założycielka Medical Ink działała w branży beauty od kilku lat, a na decyzję powołania do życia gabinetu kosmetologii i pigmentacji estetycznej oraz medycznej złożyło się wiele czynników. Do tej kwestii należało dojrzeć, dlatego, ze jest to praca odpowiedzialna, do której trzeba podejść z wielkim wyczuciem, ale także z wielką pokorą.

Lokalny i ogólnoświatowy rynek kosmetologii estetycznej i mikropigmentacji charakteryzuje się dużą konkurencją. Medical Ink ma się wyróżniać zrozumieniem indywidualnych potrzeb klienta, podejściem do niego z odpowiednim szacunkiem i poświęceniu jego sprawie optymalnego czasu, wyczerpując problem z jakim się zgłosił.
Przez ostatnie lata Malwina Trojanowska, ukończyła studia kosmetologiczne, uzyskując tytuł kosmetologa, w tym samym czasie szkoliła się u najlepszych trenerów w tym kraju i za granicą. Po to właśnie , by poziom wiedzy i usług był na najwyższym poziomie.

Ale nie tylko, najważniejsze trzymać cały czas rękę na pulsie, szkolić się u mistrzów w swojej dziedzinie – w kraju ale za granicą. Obserwować i badać rynek , jego zmiany i nowinki- to na pewno atut Medical Ink. Chęć niesiania pomocy ludziom, czy to w pigmentacji estetycznej jaką jest makijaż permanentny brwi , oczu i ust, ale także w szerokim zakresie usług pigmentacji medycznej jest na pierwszym miejscu. W ofercie gabinetu znajdziecie Państwo makijaż permanentny, mikropigmentację skóry głowy, pigmentację blizn, a także mikropunkturę i terapię blizn i rozstępów.

Podczas minionych lat gabinet rozrósł się o nowe usługi ,takie jak zabiegi pielęgnacyjne oraz stylizację rzęs.
W 2020 roku udokumentowaliśmy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Polsce. Otrzymaliśmy również certyfikat ISO, co jest potwierdzeniem naszych usług na jak najwyższym poziomie.
Organizujemy szkolenia w Bydgoszczy, zapraszając szkoleniowców i trenerów z całego kraju.

Medical Ink działa przede wszystkim lokalnie na terenie Województwa Kujawsko Pomorskiego, ale także na terenie całego kraju i za granicy, gdzie na zasadzie współpracy świadczy swoje usługi.

MEDICAL INK Academy

MEDICAL INK

error: Content is protected !!